Od kontaktu k uspěšné realizaci

Kontakt
603 571 314

  • Jablotron
  • Elektro
  • Podlahy
  • Kotle

Sídlím v Litvínově a všechny své služby nabízím v těchto lokalitách a jejich okolí: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Bílina, Kadaň, Litvínov, Lovosice, Podbořany, Roudnice nad Labem, Rumburk, Varnsdorf, Žatec, Karlovy Vary, Ostrov, Kladno, Mělník, Česká Lípa. Neváhejte mě kontaktovat, dle dohody je možné realizovat práce v celé ČR.

Provádíme instalaci a nastavení elektronického zabezpečovacího systému zařízení značky JABLOTRON zejména v Ústeckém a Středočeském kraji. Pro bližší informace o zabezpečovací technice navštivte náš nový web.

Počítačove sítě

PC sítě

S montáží a instalací počítačových sítí a rozvodů mám dlouholeté zkušenosti. Jsem schopný kvalitně připravit jak malé, tak i rozsáhlé počítačové sítě přesně dle přání zákazníka. Zákazníkům vždy navrhnu to nejlepší řešení na míru.

Realizované rozvody počítačových sítí jsou vždy profesionální, čisté a zapadnou do daného interiéru. Zakládám si na špičkovém návrhu počítačové sítě a precizním provedení počítačových sítí a rozvodů připravených na další rozšiřování a růst.Nabízím kompletní sortiment produktů potřebný k vybudování rozvodů počítačové sítě. Všechny používané prvky splňující platné normy dané kategorie.

V případě jakýchkoliv dotazů a požadavků mě neváhejte kontaktovat.

Vytvořilo Anawe
Kontakt
603 571 314