Od kontaktu k uspěšné realizaci

Kontakt
603 571 314

  • Jablotron
  • Elektro
  • Podlahy
  • Kotle

Sídlím v Litvínově a všechny své služby nabízím v těchto lokalitách a jejich okolí: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Bílina, Kadaň, Litvínov, Lovosice, Podbořany, Roudnice nad Labem, Rumburk, Varnsdorf, Žatec, Karlovy Vary, Ostrov, Kladno, Mělník, Česká Lípa. Neváhejte mě kontaktovat, dle dohody je možné realizovat práce v celé ČR.

Provádíme instalaci a nastavení elektronického zabezpečovacího systému zařízení značky JABLOTRON zejména v Ústeckém a Středočeském kraji. Pro bližší informace o zabezpečovací technice navštivte náš nový web.

Zabezpečovací systémy Jablotron

Zabezpečovací technika Jablotron

Jsem certifikovaný partner společnosti Jablotron. Provádím instalaci a nastavení elektronického zabezpečovacího systému zařízení značky JABLOTRON. Jedná se o špičku v zabezpečovací technice. Vhodný je pro bytové jednotky, domy i pro velké firemní areály.

Tento elektronický zabezpečovací systém přináší komfortní a bezpečné řešení ochrany majetku a zdraví našich zákazníků. Oproti konkurenčním zabezpečovacím systémům vychází nejlépe v poměru výkon/cena díky snadné instalaci.

Dlouholetou praxi potvrzuje seznam získaných certifikátů. Konkrétní zabezpečené objekty není možné z pochopitelných důvodů uvádět, ale jedná se o desítky objektů, což dosvědčuje i VIP pozice v přehledu autorizovaných realizačních firem JABLOTRON.

Montážní partnerZkušenosti mám se všemi verzemi zabezpečovacího systému od JABLOTRON 60 Maestro (od rok 2007) přes JABLOTRON 80 OASIS (od roku 2008) po současný systém JABLOTRON 100, který se neustále zdokonaluje a přizpůsobuje požadavkům zákazníka. 

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100 je sběrnicový, tak i bezdrátový systém, který se hodí pro obytné prostory, obchody, kanceláře, sklady, dílny a další prostory. Může hlásit požár, vloupání, zdravotní obtíže, přepadení a další rizika. Elektronický zabezpečovací systém nabízí i domovní automatizaci, což je ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybem, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem.

V případě jakýchkoliv dotazů a požadavků mě neváhejte kontaktovat.

 

Související dokumenty:

Vytvořilo Anawe
Kontakt
603 571 314